چطور روی فدورا با میزکار xfce فیلتر بلولایت نصب کنم

بخش پرسش و پاسخ کاربران تازه وارد . قبل از ایجاد موضوع جدید در ویکی و انجمن مشکل خود را جستجو نمایید
ارسال پست
rahmani
تازه وارد
تازه وارد
تشکر کرده: 6 دفعات
تشکر شده: 1 دفعه

چطور روی فدورا با میزکار xfce فیلتر بلولایت نصب کنم

پست توسط rahmani »

سلام
من قبلا از میزکار گنوم استفاده میکردم که بصورت پیش فرض این قابلیت فعال بود ولی روی میزکار xfce همچین چیزی نیست بفرمایید چطور این فیلتر رو بهش اضافه بکنم
توسط phoenix_forum » چهارشنبه 28 آبان 1399, 9:52 pm
rahmani نوشته شده: چهارشنبه 28 آبان 1399, 9:33 pm سلام
من قبلا از میزکار گنوم استفاده میکردم که بصورت پیش فرض این قابلیت فعال بود ولی روی میزکار xfce همچین چیزی نیست بفرمایید چطور این فیلتر رو بهش اضافه بکنم
نرم افزار redshift اینکار رو به راحتی برای شما انجام میده که با دستور زیر میتونید اون رو نصب کنید

کد: انتخاب همه

sudo dnf install redshift-gtk
برای اینکه به صورت خودکار اجرا بشه بعد از نصب از بخش تنظیمات برنامه autostart و enable رو فعال کنید
Screenshot_2020-11-19_01-09-06.png
به پست کامل بروید
آخرین ویرایش توسط rahmani در پنج‌شنبه 13 آذر 1399, 9:36 pm، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
آواتار کاربر
phoenix_forum
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
جواب ها: 7
تشکر کرده: 8 دفعات
تشکر شده: 8 دفعات
تماس:

Re: چطور روی فدورا با میزکار xfce فیلتر بلولایت نصب کنم

پست توسط phoenix_forum »

rahmani نوشته شده: چهارشنبه 28 آبان 1399, 9:33 pm سلام
نرم افزار redshift اینکار رو به راحتی برای شما انجام میده که با دستور زیر میتونید اون رو نصب کنید

کد: انتخاب همه

sudo dnf install redshift-gtk
برای اینکه به صورت خودکار اجرا بشه بعد از نصب از بخش تنظیمات برنامه autostart و enable رو فعال کنید
Screenshot_2020-11-19_01-09-06.png
Screenshot_2020-11-19_01-09-06.png (21.28 KiB) مشاهده 5052 مرتبه
ارسال پست