ابزار کاربر

ابزار سایت


software:office_business:office_suite:openoffice

نرم افزار OpenOffice نرم افزار متن باز مشابه نرم افزار آفیس

🔅 نام برنامه openoffice

🔅 توضیحات

نرم افزار OpenOffice نرم افزار متن باز مشابه نرم افزار آفیس می باشد که دارای نرم افزار هایی مناسب برای واژه پردازی ( شبیه به نرم افزار Word )، نرم افزار صفحات گسترده ( شبیه به نرم افزار Excell )، نرم افزار ارائه پرزنتیشن ( شبیه به نرم افزار PowerPoint )، گرافیک و پایگاه داده ( مشابه نرم افزار Access ) و غیره می باشد . نرم افزار OpenOffice در زبان های مختلف در دسترس می باشند و بر روی تمامی کامپیوترها قابل اجرا می باشد .
نرم افزار OpenOffice تمامی داده های شما را بر روی یک فرمت بین المللی متن باز ذخیره می کند که این فرمت توسط بسیاری از نرم افزارهای آفیس موجود قابل خواندن و ویرایش می باشد . نرم افزار OpenOffice کاملا رایگان می باشد و همه ی افراد می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند .
OpenOffice حاصل 20 سال تجربه مهندسی نرم افزار می باشد .
نرم افزاری که در ابتدا بسیار ساده بود و اکنون دارای استحکامی است که کمتر نرم افزاری آن را داراست . متن باز بودن برنامه به این امر کمک کرده است مه هر کاربری می تواند باگ ها و مشکلات نرم افزار را به راحتی گزارش دهد و یا در خواست ابزار و ویژگی جدیدی را در نرم افزار دهد و نرم افزار را پیشرفت دهد . در نتیجه نرم افزار Apache OpenOffice هر کاری را که از نرم افزار آفیس خود می خواهید را آنگونه که انتظار دارید انجام می دهد . نرم افزار Apache OpenOffice رابط کاربری بسیار ساده ای دارد و اگر شما با نرم افزار آفیس کار کرده باشید به راحتی می توانید از این نرم افزار استفاده نمایید . همچنین نرم افزار OpenOffice به راحتی می تواند فرمت های دیگری که مختص به نرم افزارهای مشابه می باشند را اجرا و ویرایش نماید . نرم افزار OpenOffice تا به حال بیش از 100 میلیون بار دانلود شده است .

🔅 ویژگی های نرم افزار OpenOffice

– نرم افزاری کاملا رایگان

– قابلیت خواندن و ویرایش فایل های نرم افزارهای آفیس مانند : Microsoft Office

– امکان خواندن متون با دقت بالا بدون نیاز به تایپ مجدد، اگر می خواهید فایلی را از نرم افزاری دیگر به OpenOffice انتقال دهید، OpenOffice این کار را به بهترین حال انجام می دهد

– رابط کاربری بسیار ساده

– پشتیبانی از تمامی فایل های تحت نرم افزار های آفیس

🔅 دسته بندی

🔅 دستور نصب فدورا

🔅 دستور نصب اوبونتو

software/office_business/office_suite/openoffice.txt · آخرین ویرایش: 2019/01/13 17:03 توسط phoenix

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki